Kedves e-kutatóink!

 

Ezúton tájékoztatunk Mindenkit, hogy idén júliustól kezdve a Google Chrome böngésző alapértelmezetten tiltja az Adobe Flash Player használatát (amelynek segítségével működik az e-archivum képnézegető rendszere), és 2020 végétől véglegesen megszűnik a támogatása. Viszont jelenleg még lehet engedélyezni. A hivatalos magyar nyelvű segédlet itt érhető el hozzá: ADOBE FLASH PLAYER

 

Készítettünk azonban egy rövidebb ismertetőt is az engedélyezéshez, amely alapján gond nélkül kezelhető a probléma azoknál, akiknél fellép. Az ismertető pdf formátumban itt tölthető le: 

 

Kérünk Mindenkit, hogy addig, amíg az e-archivum képnézegetője nem alakul át, figyeljen oda erre a problémára, hogy az előfizetés időtartama alatt gond nélkül használni tudja az e-archivumot, vagy keressen minket e-mail-ben (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) vagy telefonon (+3672513030), hogy segíteni tudjunk.

 

Pécs, 2019. augusztus 16.
Pécsi Egyházmegyei Levéltár